A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Литвинівський заклад
загальної середньої освіти І-ІІ ступенів
Жашківської міської ради Черкаської області

Історія школи

До революції центром культурно-освітнього життя села була православна церква, на території якої в 1856 році було побудовано дерев’яну церковно-приходську школу на 7 класів в ім’я Івана Богослова. Першим директор школи був священник Іван Похилевич. У 1923 році в селі було відкрито трьохрічну школу, а в 1927 – чотирьохрічну школу. Директором був Кандалей Микита Іванович. В 1968 році було відкрито нинішню школу, директор Фединюк Микола Іванович.

Через 9 років з 1978 по 1986 рік приміщення школи було віддане різним відомствам: ДОСААФ, ВО «Придніпрянка». В 1986 році на вимогу батьків школа запрацювала знову. За період роботи школи з 1986 по 2011 рік 298 учнів закінчили школу. На даний момент школу відвідує 70 учнів.

Педагогічний колектив нараховує 17 вчителів. 15 вчителів мають вищу освіту за фахом, 2- середню спеціальну.5 вчителів мають вищу кваліфікаційну категорію, 1 з них – вчитель-методист, 1 – старший вчитель. 3 вчителі мають першу кваліфікаційну категорію, інші – категорію «спеціаліст». 3 вчителі школи брали участь в конкурсі «Учитель року».

Школа працює за класною системою. В школі є комбінована майстерня, спортивний зал, кабінет біології та хімії, бібліотека. Класи та кабінети забезпечені необхідною наочністю, роздатковим матеріалом, відповідають санітарно-гігієнічним нормам.

School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора