Результати навчальної діяльності учнів

Дата: 16.06.2020 12:31

На кінець навчального року закінчило школу 72  учнів, оцінюванню підлягало  54 із них закінчили:

• 7 (9,7%)     на початковому рівні,
  • 25 (35 %)   на середньому рівні,
  • 14 (19%)    на достатньому рівні,
  • 8 (11,3 %) на високому рівні.
  • Приємно відзначити, що  серед учнів 3-8 класів  у цьому році  7 учнів закінчили навчальний рік на високому рівні і нагороджені похвальними листами «За високі досягнення у навчанні»: Вінницький А., Сойма В.(3 клас) і Донець А. (4 клас), Пожидаєва А., Курко С. (5 клас), Попаденчук О. (7 клас) та Стророжук М. (8 клас), хоча є  учні, які потенційно можуть  навчатися  на високому рівні (Андрєєва В. 4 кл, Марущак Я, 5 кл, Коберник Н. 6 кл). В наступному навчальному році необхідно спрямувати спільну діяльність учня - вчителя - класного керівника -  батьків  на забезпечення кращого  результату.  Збільшилось  число учнів з балами початкового рівня.значною мірою на це вплинуло дистанційне навчання. Адже є категорія учнів, які не мають бажання вчитися очно, а дистанційно і поготів. Також низькай рівень батьківської зацікавленості та контролю з їхнього боку.