З 23 по 06 грудня проходила акція "Малюнок на фронт", "Лист захиснику", "Вірш герою"

Дата: 06.12.2018 14:36

В Литвинівському закладі відбулася акція " Дякую Захисникам". Учні закладу з радістю долучилися до акції.

З 21 листопада по 06 грудня 2018 року проводиться Всеукраїнська інформаційна кампанія "Дякую Захисникам". З метою популяризації служби у Збройних Силах України, формування позитивної суспільної думки про українську армію,, а також сприяння патріотичному вихованню дітей в Литвинівському закладі розпочалася акція "Малюнок на фронт", "Лист захиснику", "Вірш герою".

Вітаємо Сторожук Марію за зайняте перше місце в олімпіаді з образотворчого мистецтва "Барви осені" та Коберник Назара за зайняте третє місце. Переможцям вручено грамоти та подарунки.