Дата: 28.01.2019 20:08

ІСТОРІЯ ШКОЛИ

До революції центром культурно-освітнього життя села була православна церква, на території якої в 1856 році було побудовано дерев’яну церковно-приходську школу на 7 класів в ім’я Івана Богослова. Першим директор школи був священник Іван Похилевич. У 1923 році в селі було відкрито трьохрічну школу, а в 1927 – чотирьохрічну школу. Директором був Кандалей Микита Іванович. В 1968 році було відкрито нинішню школу, директор Фединюк Микола Іванович.

Через 9 років з 1978 по 1986 рік приміщення школи було віддане різним відомствам: ДОСААФ, ВО «Придніпрянка». В 1986 році на вимогу батьків школа запрацювала знову. За період роботи школи з 1986 по 2011 рік 298 учнів закінчили школу. На даний момент школу відвідує 70 учнів.
Педагогічний колектив нараховує 17 вчителів. 15 вчителів мають вищу освіту за фахом, 2- середню спеціальну,  5 вчителів мають вищу кваліфікаційну категорію, 1 з них – вчитель-методист, 1 – старший вчитель. 3 вчителі мають першу кваліфікаційну категорію, інші – категорію «спеціаліст». 3 вчителі школи брали участь в конкурсі «Учитель року».