A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Литвинівський заклад
загальної середньої освіти І-ІІ ступенів
Жашківської міської ради Черкаської області

Трудове навчання 8 клас - приготування ролів.

Дата: 19.11.2019 20:38
Кількість переглядів: 56

В Литвинівському ЗЗСО учні 8-го класу робили майстер клас з приготування такої популярної в Україні та світі страви як роли.  Роли є підвидом суші і мають назву макідзусі. Готують їх таким чином: за допомогою бамбукової циновки формують рулет, всередині якого всі інгредієнти. Рол можна загорнути в норі. Також, для покращення смакових властивостей, зверху на рол можна покласти авокадо, лосось чи вугор. У світі зараз безліч рецептів ролів, адже багато кухарів намагаються експериментувати і створювати щось своє. 

Близько 30 років тому роли були однією з найпопулярніших страв в Америці. Це пов’язано з тим, що саме тоді в США поширилися тенденції здорового харчування. Та навіть зараз ця страва не здає своїх позицій - в країні нараховується близько 4 тисяч суші-барів. Саме Штати є батьківщиною класичного Каліфорнійського ролу, який допоміг зробити суші популярними у всьому світі і звідти походить назва страви, до якої ми всі звикли. Основні відмінності між суші та ролами полягають в їх формі і складі.

Підготувала і провела майстер клас вчитель трудового навчання Ломачинська Ю.П. Наприкінці уроку всі смачно поласували власноруч приготованою стравою.« повернутися

School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора