Урок з української літератури "Леся Українка. Дитинство поетеси. "Як дитиною бувало". Образ мужньої, сильної духом дівчинки"

Дата: 12.12.2019 20:46

День четвертий методичного тижня " Творчість учителя - це необхідність чи данина моді"

У 6 класі відбувся відкритий урок з української літератури на тему: "Леся Українка. Дитинство поетеси. "Як дитиною бувало". Образ мужньої, сильної духом дівчинки". На уроці учні продовжили знайомство з творчістю Лесі Українки, переглянули документальний фільм про життя і творчість поетеси, провели конкурс "Кращий знавець біографії Лесі Українки", прикрасили український віночок кольоровими стрічками як знак щирої любові і шани до великої дочки українського народу. Провели поетичну хвилинку, під час якої учні читали вивчені раніше вірші, провели ідейно-художній аналіз поезії, " Як дитиною бувало", розшифрували зміст послання, яке залишила нам Леся Українка, виконали тестове завдання на засвоєння вивченого матеріалу. Тож, знайомство з Лесею Українкою та її творчістю стало для учнів уроком пізнання, уроком відкриття, уроком роздумів і аналізу. Учитель побажала миру, добра, злагоди та любові. Підготувала і провела урок Вініцька Т.М.