Урок з предмету " Я досліджую світ" на тему "Таємниці космосу"

Дата: 12.12.2019 20:53

В ході проведення методичного тижня в 1 класі був проведений урок з предмету " Я досліджую світ" на тему "Таємниці космосу". Метою уроку було познайомити учнів із назвами космічних тіл, таємницями навколишнього світу; розвинути мислення, уяву та фантазію дітей; виховати бажання пізнавати незвідане. На уроці було використано інноваційні форми і методи роботи, цеглики LEGO, презентацію "Планети Сонячної системи", музичний супровід елементів уроку. Діти демонстрували свої акторські здібності, "літали" на імпровізованій ракеті, виконували цікаві розвивальні завдання в зошитах, створювали композицію "Космічні гості", розповідали про свої враження та отримані емоції від уроку. Підготувала і провела урок класний керівник першого класу Коваль А.О.