Литвинівський заклад
загальної середньої освіти І-ІІ ступенів
Жашківської міської ради Черкаської області

Урок з хімії "Відносна молекулярна маса"

Дата: 16.12.2019 23:41
Кількість переглядів: 46

У ході проведення методичного тижня у Литвинівському ЗЗСО І-ІІ ступенів у 7 класі був проведений відкритий урок з хімії під керівництвом Крамаренко Г.Г. на тему "Відносна молекулярна маса".

Під час уроку учні навчились визначати відносну молекулярну масу, використавши знання про відносну атомну масу і валентність. Сприяли реалізації мети уроку різноманітні види вправ: "Розгадай кросворд" - на визначення відносної атомної маси, "Головоломка" - на визначення відносної молекулярної маси, вправи " Вірю - не вірю", "Знайди пару", "Хрестики- нулики" - на визначення валентності. Цікавим було явище під назвою "Шипучка", учні поспостерігали і обчислили відносну молекулярну масу. Урок пройшов на високому методичному рівні, цікаво, змістовно, насичено.