Небесна сотня

Щороку 20 лютого Україна згадує подвиг Героїв Небесної Сотні. 10 років тому понад сто людей віддали життя в боротьбі за демократичний вибір України та її європейське майбутнє. Сьогодні до Дня Героїв Небесної Сотні класний керівник 5 кл. Крамаренко Г.Г. провела виховну годину присвячену Дню Пам'яті Героїв Небесної Сотні. Діти дізналися про історію виникнення цієї знаменної дати, переглянули відеоматеріали про події, які відбувалися під час Революції Гідності в Україні взимку 2013-2014р.р.

20:41 22.02.2024

ІІ етап ВШЛ "Пліч-о-пліч" з волейболу

Команда юнаків та дівчат Литвинівської гімназії взяла участь у змаганнях ІІ етапу ВШЛ "Пліч-о-пліч" з волейболу на базі Жашківських ліцеїв 2 та 4. Наші команди показали гарні результати. Це велике досягнення для нашої гімназії. Ми гордимося волейболістами. Молодці! Так тримати! Успіхів і перемог!

20:37 22.02.2024

Акція "Допомога воїнам"

Литвинівська гімназія вже вкотре проводить благодійну акцію "Допомога воїнам". Ось і цього разу педагогічний та учнівський колектив збирали кошти на медикаменти для наших воїнів. Спільними зусиллями нам вдалося зібрати 3570 грн. На ці кошти ми закупили ліки. Дякуємо всім хто долучився до акції. Також вдячні бабусі Соймів Влада та Мирослава Світлана Шапатайло за в'язані теплі шкарпетки для наших захисників. 16 лютого посилка поїхала до наших воїнів і вже доставлена їм. Разом до перемоги! Слава Україні!

20:31 22.02.2024

Наші нагороди

Учнівський колектив Литвинівської гімназії нагороджений дипломами за участь в обласному фото-челенджі "Майоріє прапор України" та за участь в обласній онлайн- фотовиставці ретро та сучасних світлин "Черкащині -70: від створення до розквіту".

20:27 22.02.2024

День Святого Валентина

До Дня Святого Валентина вчитель англійської мови Криворучко Ю.В. провела з учнями 4-5 кл. гру-змагання, а з учнями 7-9 кл. брейн-ринг "St Valentine's traditions".

20:19 22.02.2024

"З добром у серці, з Україною в душі"

Протягом листопада-грудня 2023р. Литвинівська гімназія брала участь у Марафоні добрих справ, організатором якого є Національний банк України.В рамках Марафону педагог-організатор Дудник О.В. провела заняття "З добром у серці, з Україною в душі" за що отримала сертифікат, а також наш заклад отримав Сертифікат учасника Марафону добрих справ.

11:51 22.02.2024