Досягнення

Ми пишаємося вами!

Ось і завершився 2019/2020 навчальний рік. він був незвичним, адже четверту частину навчального року ми навчалися дистанційно. Це ново для нас, незвично. Було складно пристосуватися до нових реалій часу. У нашому закладі є учні, які, незважаючи на труднощі, продовжили навчатися на високому рівні. Як підсумок своєї праці, ортимали Похвальні листи за високі досягнення у навчанні.

10:58 22.06.2020

"Наймасовіший урок добра"

Литвинівський заклад отримав сертифікат учасника встановлення рекорду України "Наймасовіший урок добра"

22:48 18.02.2019

Всеукраїнська акція "Вікно у зиму"

Класний керівник 2-го класу Станецька В.П. разом з учнями та батьками взяли активну участь у Всеукраїнській акції "Вікно у зиму".  За що були нагороджені подякою та сертифікатом.

22:44 18.02.2019

Підсумки участі у Всеукраїнських конкурсах від проекту " На урок"

Учні Литвинівського закладу взяли участь у конкурсах: " Фінансова грамотність", " Слово до слова", "Зимові свята в традиціях нашого народу". У конкурсі "Фінансова грамотність" взяли участь 4 учні 9-го класу. У конкурсі "Слово про слово" - 18 учнів (5-9 кл.). У конкурсі "Зимові свята в традиціях нашого народу" - 15 учнів (5-9 кл.). Всі учасники отримали Дипломи І, ІІ та ІІІ ступенів, а також Сертифікати учасників.

22:41 18.02.2019

Переможці конкурсу "Барви осені"

Вітаємо Сторожук Марію за зайняте І місце в олімпіаді з образотворчого мистецтва "Барви осені" та Коберник Назара за ІІІ місце. Переможців нагороджено грамотами та подарунками.

22:29 18.02.2019