Квест-мандрівка " Моя Соборна Україна"

22 січня ми святкуємо День Соборності України - день, що символізує єдність земель України. Сьогодні в Литвинівському ЗЗСО з учнями 3-4 кл. проведено квест-мандрівку "Моя Соборна Україна" до Дня Соборності України. Діти виконували різноманітні цікаві  завдання  на дану тематику: " Дешифрувальник", " Справжній патріот", "Поетична Україна", "Славні дочки та сини України", "Винахідник". Мета квесту-мандрівки "Моя Соборна Україна" розширити знання учнів про свою рідну державу як частину Європи, розвивати і формувати патріотичні почуття учнів, виховувати патріотизм. Підготувала та провела квест педагог організатор Дудник О.В.

20:31 24.01.2022

20 лютого - День пам'яті Героїв Небесної Сотні.

В Литвинівському закладі 20 лютого вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні.  Відбулася тематична виставка та провели флешмоб. Провели  захід педагог-організатор Дудник О.В.

21:15 20.02.2019

22 січня - 100 річчя Соборності України

22 січня в Литвинівському ЗЗСО відбувся захід з нагоди 100 річчя Соборності України. Мета: виховувати патріотизм в учнів, та прививати любов до неньки України.

14:12 22.01.2019

21 листопада - День Гідності і Свободи.

В Литвинівському закладі до Дня Гідності та Свободи відбувся захід. Мета: громадянське виховання школярів, патріотизм, повага до Батьківщини.

22:41 21.01.2019

День МИРУ

21 вересня до Дня миру в Литвинівському закладі проведено флеш-моб.

22:28 21.01.2019