Національно-патріотичне виховання

Акція "Допомога воїнам"

Литвинівська гімназія вже вкотре проводить благодійну акцію "Допомога воїнам". Ось і цього разу педагогічний та учнівський колектив збирали кошти на медикаменти для наших воїнів. Спільними зусиллями нам вдалося зібрати 3570 грн. На ці кошти ми закупили ліки. Дякуємо всім хто долучився до акції. Також вдячні бабусі Соймів Влада та Мирослава Світлана Шапатайло за в'язані теплі шкарпетки для наших захисників. 16 лютого посилка поїхала до наших воїнів і вже доставлена їм. Разом до перемоги! Слава Україні!

21:32 22.02.2024

Благодійна акція "Допомога воїнам".

Благодійна акція "Допомога воїнам". Учні та вчителі Литвинівської гімназії збирали кошти на закупівлю парафіну. Крім грошей збирали ватні диски для виготовлення розпалювачів. Зібрану суму 1140 грн передали Альона Вініцька , яка виготовляє окопні свічки та розпалювачі. Вони вже зігрівають наших захисників. Дякуємо всім хто долучився до збору. Нехай Бог береже наших воїнів. Слава Україні!

14:24 15.01.2024

Благодійна акція " Смілива гривня"

Другий рік поспіль Литвинівська гімназія бере участь у благодійній акції #СміливаГривня зі збору монет від Національного банку України. Ось і цьогоріч ми розпочали збір монет для ЗСУ, який триватиме до 30 листопада. Бажаючі можуть теж долучитися до акції. По закінченню зібрані кошти будуть передані в банк та перераховані на потреби ЗСУ.

12:35 14.09.2023

Благодійна акція "Допомога воїнам"

Литвинівська гімназія знову розпочала свою благодійну акцію " Допомога воїнам". Дякуємо батькам та дітям, які долучилися до акції та зібрали засоби гігієни для наших захисників. Посилка доставлена до волонтерського пункту в м. Жашків та найближчим часом буде відправлена до місця призначення. Нехай Господь оберігає наших воїнів. Слава Україні! Разом до перемоги!

11:53 14.09.2023

Благодійна акція "Допомога воїнам"

Щомісяця в Литвинівській гімназії проходить благодійна акція "Допомога воїнам". До акції також долучився і Литвинівський дитячий садочок "Дзвіночок". Дітки приносили різні смаколики, каву, чай, їжу швидкого приготування та засоби гігієни. Вчителі зібрали кошти в сумі 2200 грн та закупили ліки. Посилка вже прямує до наших захисників. Дякуємо їм за спокійні дні і ночі. Нехай Господь оберігає наших воїнів. Слава Україні!

13:39 03.05.2023

Благодійна акція "Допомога воїнам"

Щомісяця в Литвинівській гімназії проходить благодійна акція "Допомога воїнам". Спільними зусиллями вчителі та учні зібрали кошти в сумі 3894 гривні та закупили ліки. Сформована посилка буде передана для подальшої відправки нашим землякам, які знаходяться на передовій. Також будуть передані листи та малюнки, які писали та малювали наші учні. Дякуємо кожному, хто долучився до акції. Дякуємо нашим захисникам за спокійні дні і ночі. Нехай Господь оберігає вас! Слава Україні!

13:20 21.03.2023

Грамота "Марафон добрих справ"

Литвинівська гімназія отримала грамоту від Національного банку України за активну участь у Всеукраїнській освітній ініціативі "Марафон добрих справ".

10:06 06.02.2023