Табір " Веселі гноми"

Закриття табору "Веселі гноми"

Швидко проминули дні в таборі "Веселі гноми". Скільки всього цікавого відбувалося за цей час: веселощі, конкурси, різні забави, цікаві ігри та екскурсії. Ми з радістю будемо чекати наших вихованців на наступний рік в таборі "Веселі гноми".  Велика подяка вихователям табору, які доклали чимало зусиль,щоб діткам було весело та цікаво.

14:48 17.06.2019

День української кухні

Їжа є основою життя людини, джерелом енергії, без якої життя не можливе. З давніх-давен українські страви були відомими своїм різноманіттям та високими якостями.

14:23 17.06.2019

День бантика

11 червня у пришкільному таборі «Веселі гноми » пройшов День бантиків. Проведення тематичного дня створило атмосферу творчості, грайливості, гарного настрою. Дітям було цікаво дізнатися історію виникнення бантика, як атрибута одягу, зачіски та гардеробу. З давніх - давен люди для того, щоб з’єднати різні деталі одягу використовували шнурки, стрічки. І таким чином виник бантик, який можна легко зав’язувати і швидко розв’язувати. Зараз ці зав’язки потрібні не лише заради зручності, вони починають виконувати роль прикраси. Бант був аксесуаром не лише жінки, а й чоловіка.

00:23 12.06.2019

На батутах

10 червня вихованці пришкільного табору " Веселі гноми" мали змогу побувати в м. Жашкові на дитячих гірках та батутах. Дітям було дуже весело та цікаво. Після розваг всіх почастували смачним обідом. Поїздку організували вихователі: Онищук К.М., Грабовенко С.В., Коваль А.О.

01:08 11.06.2019

КОЗАЦЬКІ ЗМАГАННЯ

7 червня в пришкільному таборі проходили змагання для справжніх козаків та козачок. Випробовування для козаків були не з найлегших. Всі діти мали змогу спробувати себе в ролі справжнього козака з усіма труднощами, які для них підготував Крамаренко Т.В. Проходячи різні квести та виконуючи завдання, кожна команда отримувала за це срібні монети, які в кінці гри  обмінювали на козацький одяг.

10:28 10.06.2019

Екскурсія в м. Жашків - " Метеостанція", "Краєзнавчий музей", " Музей гармоніки"

6 червня вихованці табору " Веселі гноми" були на екскурсії в м. Жашків. Діти відвідали "Краєзнавчий музей", були на метеостанції, та в "Музеї гармоніки". Екскурсія була дуже цікава та корисна, адже вони дізналися багато чого  нового. В музеї гармоніки навіть мали змогу пограти на різних музичних інструментах, що діткам дуже сподобалося. Всі були у захваті від такої поїздки. Екскурсію організували вихователі: Гливенко Н.С. , Данілова Ю.В.

09:25 10.06.2019

Поїздка в с. Сорокотяга в " Magic land"

5 червня вихованці Литвинівського пришкільного табору "Веселі гноми" відвідали розважальний комплекс в селі Сорокотяга "Magic land". Діти мали змогу пограти в різні цікаві ігри, спробувати себе в ролі  гладіаторів. Всім було дуже весело та цікаво.

09:15 10.06.2019

День дружби

У нашому пришкільному таборі, 4 червня, відбулося приємне свято "День Дружби", воно видалося різноманітним, насиченим та цікавим. Вихованці загону "Сонечка" та"Суничка" взяли участь у різних конкурсах.Діти із задоволенням розгадували загадки, грали в ігри та мали екскурсію до рятувальної частини.Працівники пожежної служби дуже цікаво та змістовно розповіли учням, як треба поводитись з вогнем і ще раз нагадали правила поведінки у надзвичайних ситуаціях. Діти чудово відпочили й з нетерпінням чекають на наступні конкурси, змагання та екскурсії.

12:14 04.06.2019

ДЕНЬ ГУМОРУ

Як відомо, посмішка продовжує життя людини. Здавна вважалося, що втратити здатність сміятися — то велике нещастя в житті людини. У народі кажуть, що коли частіше смієшся, то більше проживеш і хворіти будеш менше.

11:54 04.06.2019

29 травня - екскурсія в Жашківський кінно-спортивний комплекс

29 травня вихованці Литвинівського пришкільного літнього табору відпочинку  "Веселі гноми" відвідали Жашківський кінно-спортивний комплекс.  Від поїздки отримали масу емоцій. Дітям провели екскурсію по кінному заводу, де вони мали змогу дізнатися багато цікавого про коней,  побачити їх та навіть торкнутися. Всім було дуже цікаво.

11:08 04.06.2019