Литвинівський заклад
Жашківської міської ради Черкаської області

Публічні кошти

Меблі для НУШ

Для учнів 1 та 2 класу вчасно надійшли нові сучасні меблі.

11:04 15.10.2019

Для ремонту електромережі.

Під час перевірки готовності закладів освіти Жашківської ОТГ керівництво громади  та відділу освіти діяли не як перевіряючий орган, а партнери, які разом з дирекцією закладу мають на меті створення оптимальних умов для комфортного навчання підростаючого покоління. Заступник міського голови Мельник А.В. та начальник відділу освіти Савицька В.М. звернули увагу на потребу у заміні системи освітлення в закладі. Результат - школа тримала нові сучасні світильники та необхідне обладнання для ремонту електромережі. Дякуємо!

11:04 15.10.2019

Використання спонсорської допомоги

Влітку 2019 року директор закладу та члени батьківського комітету звернулися до керівника ПСП "Аскольд-Агро" Вусика В.М. з проханням допомогти у проведенні поточного ремонту приміщення школи.  Допомога у вигляді матеріалів для ремонту надійшла вчасно та згідно зі списком.

10:29 15.10.2019

Замовлення підручників 6 клас

Після обговорення підручників для майбутніх шестикласників рішенням педагогічної ради закладу було обрано підручники з історії та інформатики.

12:26 20.03.2019