День бантика

Дата: 12.06.2019 00:23

11 червня у пришкільному таборі «Веселі гноми » пройшов День бантиків. Проведення тематичного дня створило атмосферу творчості, грайливості, гарного настрою. Дітям було цікаво дізнатися історію виникнення бантика, як атрибута одягу, зачіски та гардеробу. З давніх - давен люди для того, щоб з’єднати різні деталі одягу використовували шнурки, стрічки. І таким чином виник бантик, який можна легко зав’язувати і швидко розв’язувати. Зараз ці зав’язки потрібні не лише заради зручності, вони починають виконувати роль прикраси. Бант був аксесуаром не лише жінки, а й чоловіка.

Діти разом з вихователями проявили неабияку творчість: прикраси для зачісок, банти, браслетики, різноманітні бантики на одязі дітей. Не лише дівчатка, а також і хлопчики залюбки прикрашалися намальованами бантами. Не відставали від дітей і вихователі: банти стали елементом їхньої зачіски, одягу, прикрас.