A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Литвинівський заклад
загальної середньої освіти І-ІІ ступенів
Жашківської міської ради Черкаської області

ДЕНЬ ГУМОРУ

Дата: 04.06.2019 11:54
Кількість переглядів: 220

Як відомо, посмішка продовжує життя людини. Здавна вважалося, що втратити здатність сміятися — то велике нещастя в житті людини. У народі кажуть, що коли частіше смієшся, то більше проживеш і хворіти будеш менше.

Так, 3 червня  у пришкiльному таборі “Веселі гноми”  Литвинівського ЗЗСО І-ІІ ступенів відбувся День гумору під назвою «Хай звучить веселий сміх, щоб гарний настрій був у всіх!» І хоча всі звикли святкувати День гумору 1 квітня, діти з нетерпінням чекали цього дня. Сьогоднішній день пройшов з піднесеним настроєм, адже всі дотримувалися золотого правила: “Сміх – це здоров’я! Смійтеся на здоров’я!”.

З метою зацікавлення та створення хорошого настрою дітей, в оздоровчому таборі проводились розважальні заходи, які піднімали настрій та викликали посмішку. Тому вихованці табору багато та щиро сміялися, бравши участь у різних конкурсах, які  підготували вихователі Онищук К.М. та Грабовенко С.В.

Команди "Сонечка" та "Суничка" змагалися в  конкурсах, де перемогу здобула команда "Сонечка". Всі учасники отримали призи, а команда "Сонечка" ще й грамоту.« повернутися

School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора