Дата: 14.11.2019 20:20

В Литвинівському ЗЗСО І-ІІ ступенів з 11.11. по 17.11. проходить тиждень безпеки дорожнього руху. Розпочали його з загальношкільної лінійки, де учні та вчителі були ознайомлені з планом проведення заходів на весь тиждень. 12. 11. проведено урок в 1-4 класах на тему "Дотримання правил дорожнього руху - це запорука вашого життя і здоров’я!" Учні мали змогу дізнатися про правила безпеки руху на дорозі, грали в ігри, проходили квести та конкурси, переглянули відеоуроки з Безпеки руху "Азбука безпеки на дорозі. Уроки тітоньки Сови".

13.11. проведено урок в 5-9 класах на тему "Безпека на дорозі". Учні відгадували загадки, переглядали анімацію на тему "Я в безпеці на дорозі" та відеоролик "Небезпечна гра".  Також ознайомилися з історією виникнення правил дорожнього руху.

Уроки підготувала і провела педагог організатор Дудник О.В.