A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Литвинівський заклад
загальної середньої освіти І-ІІ ступенів
Жашківської міської ради Черкаської області

Новини

21 листопада - День Гідності і Свободи.

Щороку 21 листопада в Україні відзначається « ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ» на честь початку дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року), подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їхнє бачення світу і себе у ньому.         ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ встановлений «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…» згідно з указом Президента України Петра Порошенка  «Про День Гідності та Свободи» від 13 листопада 2014 року.    Саме 21 листопада – в Києві почалися студентські акції протесту, спричинені несподіваним одностороннім рішенням влади відкласти підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.   Події 2014 року стали справжньою національною трагедією. У мирний час, у центрі Європи прицільним вогнем було вбито десятки громадян України, а Будинок профспілок – спалено вогнем. І це стало переломним моментом тогочасного режиму. «Революція Гідності» – так назвуть згодом «Євромайдан» – об’єднала  весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, її розвитку в європейському співтоваристві, захисту демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, досягнення гідного рівня життя й праці.   Після жорстокого побиття студентів та розгону Євромайдану, мирний протест переріс у масові зібрання – щотижневі віче для підтвердження своїх поглядів, громадського спротиву – та постійні сутички між протестувальниками та спецпризначенцями, наслідком яких стала трагічна загибель понад 100 людей – Героїв Небесної Сотні… 

12:32 21.11.2019

20 листопада - Всесвітній день дитини

20 листопада в Литвинівському ЗЗСО проведено годину спілкування у формі тренінгу присвячену Всесвітньому дню прав дитини. Учні виконували вправи, розглядали та обговорювали різні ситуації, переглядали відео та малювали малюнки на тему " Я маю право". Годину спілкування підготувала та провела педагог організатор Дудник О.В.

11:41 21.11.2019

Трудове навчання 8 клас - приготування ролів.

В Литвинівському ЗЗСО учні 8-го класу робили майстер клас з приготування такої популярної в Україні та світі страви як роли.  Роли є підвидом суші і мають назву макідзусі. Готують їх таким чином: за допомогою бамбукової циновки формують рулет, всередині якого всі інгредієнти. Рол можна загорнути в норі. Також, для покращення смакових властивостей, зверху на рол можна покласти авокадо, лосось чи вугор. У світі зараз безліч рецептів ролів, адже багато кухарів намагаються експериментувати і створювати щось своє. 

20:38 19.11.2019

15 листопада - Єдиний національний урок " Безпечна країна"

15 листопада в Литвинівському ЗЗСО І-іі ступенів  класні керівники провели Єдиний національний урок " Безпечна країна". Учні вивчали та закріплювали знання з правил дорожнього руху, проходили різні конкурси, а найменші мешканці закладу власноруч виготовляли світлофори з кольорового паперу, та складали їх з Lego-цеглинок.

19:14 17.11.2019

Тиждень безпеки дорожнього руху

В Литвинівському ЗЗСО І-ІІ ступенів з 11.11. по 17.11. проходить тиждень безпеки дорожнього руху. Розпочали його з загальношкільної лінійки, де учні та вчителі були ознайомлені з планом проведення заходів на весь тиждень. 12. 11. проведено урок в 1-4 класах на тему "Дотримання правил дорожнього руху - це запорука вашого життя і здоров’я!" Учні мали змогу дізнатися про правила безпеки руху на дорозі, грали в ігри, проходили квести та конкурси, переглянули відеоуроки з Безпеки руху "Азбука безпеки на дорозі. Уроки тітоньки Сови".

20:20 14.11.2019

9 листопада - День української мови та писемності

9 листопада наша країна святкує День української писемності та мови. Це свято було започатковано Указом президента України № 1241/97 від 6 листопада 1997-го. Традиційно цього дня всіх українців запрошують написати Всеукраїнський диктант національної єдності і перевірити свої знання.

19:52 12.11.2019

Фотоконкурс "Україна - це ми!"

Литвинівський ЗЗСО І-ІІ ступенів взяв участь у обласному фотоконкурсі учнівської молоді "Україна - це ми!"

22:20 11.11.2019

Ми першокласники

8 листопада в Литвинівському ЗЗСО І-ІІ ступенів відбулося свято першокласників " Ми першокласники". За два місяці навчання дітки освоїлися, здружилися і тепер гордо можуть носити звання однокласники. На святі були присутні гості, бабусі, дідусі, мами й тата. Першокласники проходили конкурси разом з мамами, вони демонстрували, як правильно складати портфель. Також дітки танцювали, співали, розповідали вірші. А справжнім атрибутом свята була каша, якою дітки посмакували і відтепер стали справжніми однокласниками тому, що це не просто каша- це символ здоров’я, сили, знання та дружби. Вона об’єднала всіх в одну дружню шкільну родину. Під кінець свята першокласники подякували своїм батькам обмінявшись теплими обіймами.Свято провели класний керівник Коваль А.О. та вчитель музики Величко.О.І.

20:39 10.11.2019

"6 цеглинок"

Нову чверть першокласники розпочали з Lego "Цеглинка". Цікаво і з користю використовуватимуть  діти коструктор під час уроків.

10:31 06.11.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора