A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Литвинівський заклад
загальної середньої освіти І-ІІ ступенів
Жашківської міської ради Черкаської області

Новини

Всеукраїнський фестиваль дружин юних пожежників

22 березня відбувся перший міський етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників. Наша команда "Екстрім" Литвинівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів також взяля участь в даному фестивалі. Наша команда отримали масу задоволення та емоцій.

10:05 23.03.2019

22 березня - Всесвітній день води

Яка вода швидше перетвориться на лід: гаряча чи холодна? Якщо міркувати логічно, то, звичайно, холодна. Адже гарячої потрібно спочатку охолонути, а потім вже замерзнути, а ось холодній остигати не потрібно. Однак досліди показують, що в лід швидше перетворюється саме гаряча вода.

09:49 23.03.2019

14 березня - свято Преподобної Євдокії, свято Весни.

Першого березня за старим стилем, а 14-го за новим — це день преподобної мучениці Євдокії або, як селяни кажуть, «Явдохи». Згідно з народною традицією — це перший день весни. В цей день бабак* прокидається від зимової сплячки, виходить «на світ» і свище три рази. Свиснувши, він знову ховається в свою нірку, лягає на другий бік і буде спати аж до Благовіщення. А ховрашок**  тільки перевернеться на другий бік. 

22:11 18.03.2019

Уроки Добра "Чисті думки творять дива"

З 11 по 15 березня в Литвинівському закладі проходила Міжнародна  акція - Уроки Добра "Чисті думки творять дива". Класні керівники долучилися до акції та провели виховні години. Уроки Добра провели: Барабаш О. М. 3 клас "Той, хто творить добро, творить Життя.",  Коваль А.О. 4 клас " Добро починається з тебе", Данілова Ю.В. 6 клас " Наскільки прекрасна людина,якщо вона людина насправді", Гливенко Н.С. 7 клас " Чисті думки творять дива.", Ломачинська Ю.П. 8 клас "Доброта і милосердя у моєму житті."

21:46 18.03.2019

Подарунки матусям

Учні 4 класу Литвинівського закладу приготували чудові подарунки своїм мамам до 8 березня.

23:03 09.03.2019

Міжнародний жіночий день 8 березня

Мама… Це прекрасне слово, яке промовив кожен із нас першим. Скільки спогадів і тепла таїть воно у собі. У мами найдобріші і найласкавіші руки, вони все уміють. У мами найвірніше і найчутливіше серце — в ньому ніколи не згасає любов, доброта, ніжність. 

22:34 09.03.2019

Подарунки матусям

Свято 8 березня вже на порозі. Дітки готують подарунки любим матусям та бабусям.

19:16 06.03.2019

" Parade of the fairy- tales"

28 лютого в Литвинівському ЗЗСО I-II ступенів відбулося свято англійської мови " Parade of the fairy- tales". У святі взяли участь учні 2-5 класів,продемонструвавши свої знання англійської мови та вміння акторської майстерності. Метою свята було розсмішити принцесу Несміяну. Учнями школи було показано такі казки як "Under the mushroom", " The friend in need is a friend indeed",а також до королівського палацу завітали казкові гості Red Riding Hood, Grey Wolf and Pinnocio. Пінокіо в свою чергу,все таки розсмішив принцесу,і все королівство святкувало цю подію!!! Свято було підготовлено учителем даного закладу Даніловою Ю. В.

23:26 28.02.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора