A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Литвинівський заклад
загальної середньої освіти І-ІІ ступенів
Жашківської міської ради Черкаської області

Новини

16 травня - День вишиванки.

16 травня на подвір’ї Литвинівського ЗЗСО І-ІІ ступенів провели флешмоб до Дня вишиванки. Участь у флешмобі взяли учні закладу та бажаючі жителі села.Дякуємо всім за участь! Також ОДК Дудник О.В. провела виставку вишиванок, частину з яких вишила власноруч.

22:58 16.05.2019

День матері - "Я вдячний Богові за маму!"

ТАКА РОСА В. Геращенко  Така роса, Така роса прозора… Стрічаю сонце В полі за селом, Де квіти польові, Неначе зорі, Торкає вітер Лагідним крилом. Аж ось, проміння Розпростерло руки І спрагло п’є, Спиває всю росу. І враз, стріпнувшись, Подались на луки, А я додому Сонечко несу. А ще в село Несу пучок волошок. Ці квіти ніжні Синьо-голубі - Тобі, моя єдина І хороша, Найкраща в світі, Матінко, тобі.

23:19 15.05.2019

9 травня - День перемоги!

День перемоги у другій світовій війні – це День Пам’яті, Прощення, Спогадів. Це День вшанування героїзму всіх українців, хто потрапив у пекло війни і хоробро воював, День завершення війни для більшості українських солдатів – ті, хто вижив, почали повертатися додому, а ті, хто чекав, вже не боялися, що з родини на фронт піде ще хтось. Адже Друга світова війна – найбільший збройний конфлікт в історії людства. Бойовими діями були охоплені Європа і Східна Азія, Африка і Близький Схід, Атлантика і Тихий океан. Україна була одним із кровавих полігонів, де відбувалися найзапекліші бойові дії. Війна прийшла на її територію у перший свій день – 1 вересня 1939 року. До останнього дня – 2 вересня 1945 року, українці воювали на різних фронтах глобального конфлікту. У війні взяли участь 80% людства, бойові дії велися у 2/3 існуючих на той момент держав. До армій ворогуючих сторін було залучено понад 110 млн. солдат, загальні втрати військових та цивільного населення склали від 50 до 85 млн. осіб. Україна понесла надзвичайні втрати внаслідок Другої світової війни. Під час бойових дій та в полоні загинуло до 4 млн. військових і підпільників, понад 5 млн. цивільних –  через окупаційний терор та голод в тилу, до 5 млн. жителів були евакуйовані або примусово вивезені, значна частина з яких не повернулася. Загалом безповоротні втрати України склали до 10 млн. осіб. Матеріальні збитки становили 285 млрд. тогочасних рублів. Внаслідок бойових дій постраждало понад 700 міст та містечок, 28 тис. сіл, 300 тис. господарств, 5тисяч 600 мостів.

23:38 10.05.2019

8 травня - День пам’яті та примирення

8 травня в Литвинівському ЗЗСО І-ІІ ступенів провели мітинг присвячений Дню пам’яті та примирення. Проведено тематичну лінійку та вшанували пам’ять загиблих воїнів, які боролися за мир та спокій рідної Батьківщини. Також учні закладу поклали квіти біля Обеліску Слави. Разом з сільським будинком культури провели тематичну виставку присвячену Дню пам’яті та примирення та ДНЮ ПЕРЕМОГИ. 

20:38 08.05.2019

Флешмоб "Врятуємо планету разом"

Учні Литвинівського закладу взяли участь у флешмобі під назвою "Врятуємо планету разом" . Мета даного заходу: зробити посильний внесок у очищення навколишнього середовища від забруднення пластиковими відходами. Тому наші учні разом з організатором Дудник О.В. зібрали пластикові кришечки та зробили ось таку світлину.

23:09 12.04.2019

Всеукраїнський тиждень громадського здоров’я

В Литвинівському закладі проходив тиждень громадського здоров’я. До Дня громадського здоров’я було проведено квест "Здоров’я", виховні години, ігри для розвитку мислення, ранкову зарядку. Учням розповідали про корисну та шкідливу їжу. Діти розгадували кросворди та загадки,складали пазли, грали в шашки, малювали малюнки на тему "Здоров’я", проходили квести та робили фізкультхвилинки. Мета даного заходу: донести дітям інформацію про правильне харчування, про здоровий спосіб життя без шкідливих звичок, адже здоров’я - скарб.

22:41 12.04.2019

Рухливі ігри на свіжому повітрі.

На вулиці тільки  пригріло сонечко, як малеча висипала на двір як курчатка. На свіжому повітрі учні початкової ланки грали в рухливі ігри. Всім було весело та цікаво, а що саме головне - корисно, адже рух - здоров’я.

23:22 11.04.2019

Ми за чисте довкілля!

Учні Литвинівського закладу долучилися до прибирання території закладу. Тепер біля школи чисто і красиво. Наші діти знають, що чисто не там де прибирають, а там де не смітять.

23:06 11.04.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора