Дата: 27.02.2023 10:11

22 січня ми відзначаємо одне із знакових свят української держави - День Соборності України. У цей день ми відзначаємо два важливих свята - проголошення Української Народної Республіки та Акт Об'єднання українських земель. 105 років тому, 22 січня, українці проголосили незалежність своєї держави і створили Українську Народну Республіку УНР і ЗУНР. В Литвинівській гімназії класні керіники та вчитель історії провели з учнями виховні години, квести, вікторини та ін. З учнями 3 кл. створено фліпбук

"Україна об'єднує", виготовляли "Ангелики" - обереги України, викладали пазли у вигляді серця з цікавими фактами про Україну. З учнями 4 класу проведено виховну годину. Діти переглянули відео, створили "Долоньки єднання", "Побажання для України" та "Ланцюг єдності". Учні 5 класу створили лепбук "День Соборності України", учні 7 класу- лепбук "Україна". З учнями 8-9 класу проведено квест "День Соборності України". Учні виконували різноманітні завдання: "Видатні українці" - знаходили відповідність між прізвищем та діяльністю; "Лексика" - пояснювали лексичне значення слів; "Відгадай мелодію" та створили "Долоньки єднання".