Квест "Ментальне здоров'я"

Дата: 16.10.2023 11:39

10 жовтня відзначається Всесвітній день психічного здоров'я , або ментального здоров'я. Цього року подія є особливо актуальною для України, адже мільйони дітей і молоді, як в країні, так і за її кордонами, зараз як ніколи потребують емоційної чи психологічної підтримки. До Всесвітнього дня ментального здоров'я педагог-організатор Дудник О.В. провела з учнями початкових класів квест "Ментальне здоров'я". Діти дізналися що таке ментальне здоров'я, як можна себе заспокоїти, що потрібно робити для підтримки психічного здоров'я, переглянули відеомультфільми про психічне здоров'я, виконали вправу "Сокира" та руханку сили. Також грали в колективну гру "Піраміда із стаканчиків". Виконали хвилинку психолога - "Усмішка- частинка людського тепла". Познайомилися з іскорками на ім'я "Жуж", "Міо", "Пум" та "Бринь". Виконували цікаві завдання від іскорків та розмальовували їх. Урок дітям дуже сподобався, пройшов весело та цікаво.