Global Money Week ( Всесвітній тиждень грошей)

Дата: 26.03.2024 11:59

Global Money Week ( Всесвітній тиждень грошей)- щорічна міжнародна освітня кампанія, метою якої є розвиток фінансової свідомості дітей та молоді, формування необхідних знань, умінь, поведінки та ставлення, необхідних для прийняття розумних та зважених рішень, що дасть змогу досягти фінансового добробуту та стійкості. Цього року Всесвітній тиждень грошей відзначається одночасно у світі та в Україні з 18 по 24 березня 2024 року.

В рамках Всесвітнього тижня грошей в Литвинівській гімназії з учнями 3-4 кл. проведено урок з фінансової грамотності "Готівкові та безготівкові гроші". Діти мали змогу дізнатися, що таке готівкові та безготівкові гроші, як захистити свої гроші від шахраїв, які дані не можна нікому повідомляти, виконували різні цікаві вправи, ознайомилися за допомогою презентації з видами покупок та способами їх оплати. Урок виявився цікавим та корисним. Тепер діти знають, як захистити свої фінанси від шахраїв. Підготувала та провела урок педагог організатор Дудник О.В.

#ГраНавчанняДобробут

#GMWUkraine2024