20 березня- Всесвітній день Землі

Дата: 26.03.2024 12:16

20 березня- Всесвітній день Землі. Цей день запроваджений з ініціативи Організації Об'єднаних Націй. У календарі міжнародних свят існує два Дні Землі - 20 березня відзначається в День весняного рівнодення, а другий 22 квітня.

Учителем англійської мови Криворучко Ю.В. було проведено урок з учнями 9 класу,метою якого було привернути увагу дітей до нашого спільного дому- планети Земля, нагадати про необхідність дбайливого ставлення до природи. Учні повторили та вдосконалили свої знання з теми,яку зараз вивчають " Nature and Environment ". Після перегляду відео діти виконували наступні види завдань: тести, true/false sentences, відгадували дію за зображенням, доповнювали перелік тверджень,пояснювали значення висловів,створили постер з пам'яткою правил 3Rs. Кожен засвоїв урок по збереженню нашої планети.