Квест-гра "Українська хустка"

Дата: 08.12.2022 13:05

Українська хустка - традиційна, різна, легка, тепла... А ще, для кожного рідна. Час спливає непомітно, життя розкидає нас по світах, а мамина хустка, як оберіг, як пам'ять роду, супроводжує і не дає забути історію, традиції свого роду-народу. До Дня української хустки в Литвинівській гімназії педагог-організатор Дудник О.В. провела квест-гру "Українська хустка" з учнями 2-4кл. Діти прослухали історію української хустки як оберегу, дізналися які є традиції пов'язані з хусткою та ін. Учні виконували різноманітні цікаві завдання, називали традиційні та сучасні кольори хустки, дізналися, які орнаменти використовувалися на хустках, розглянули способи пов'язування хустки, та навіть спробували самі пов'язати хустку на голову один одному. Також визначали, яку хустку носили жінки середнього віку, літнього та молоді дівчата, яку одягали влітку, а яку взимку. Урок пройшов цікаво та весело.