Виховний захід "Трагедія українського народу: Голодомор 1932-1933 років."

Дата: 13.12.2023 13:17

Традиційно у четверту суботу листопада, яка 2023 р. припадає на 25 листопада, в Україні вшановують пам'ять жертв масових голодів 1921-1923 та 1946-1947р.р. та Голодомору-геноциду 1932-1933 років.

До Дня пам'яті жертв Голодомору вчитель історії Куцева О.В. провела виховний захід "Трагедія українського народу: Голодомор 1932-1933 років.". Учні прослухали історію про ті страшні роки, дізналися, як виживали люди, чим змушені були харчуватися. Для того, щоб краще зрозуміти, діти переглянули меню онлайн-ресторану, де були представлені страви, якими люди були змушені харчуватися, щоб вижити. Також була розроблена виставка продуктів, які вживали в їжу. Наприкінці заходу дітям роздали маленькі шматочки хліба, вагою 10 г. - саме стільки виділялося на добу одній людині. Учні мали змогу висловити свою думку та зробили висновок, що потрібно пам'ятати історію свого народу, шанувати та цінувати хліб, любити свою мову, свою Батьківщину, щоб в майбутньому не повторилася така страшна трагедія.