Година спілкування на тему "Стежками доброти".

Дата: 20.11.2023 14:11

Всесвітній день доброти щорічно відзначається 13 листопада, починаючи з 1998 року.

У чому користь доброти? За дослідженнями психологів, прояв доброти й турботливості до оточуючих людей - це не лише альтруїзм. Насправді, люди, які роблять добрі справи, почуваються краще, хворіють менше, а живуть довше, ніж ті, хто часто нервує і злиться.

До всесвітнього дня доброти педагог-організатор Дудник О.В. провела з учнями 9 класу годину спілкування на тему "Стежками доброти". Учні прослухали інформацію про історію виникнення Всесвітнього дня доброти, розглядали життєві ситуації та обговорювали їх, виконували вправу "Добери прислів'я", працювали над притчею "Стакан молока". Наприкінці уроку діти підвели підсумки та створили "Колаж добрих справ".

Той хто добрий,- вільний, навіть якщо він раб; той, що злий, - раб, навіть якщо він король.

Августин Аврелій.