Єдиний національний урок "Безпечна дорога додому"

Дата: 25.11.2022 14:52

В рамках Тижня безпеки дорожнього руху в Литвинівській гімназії 18 листопада класними керівниками початкових класів проведено єдиний національний урок "Безпечна дорога додому". Діти мали змогу переглянути ряд мультфільмів про безпеку дорожнього руху, розгадували загадки, кросворди, ребуси. Учні 2 класу разом з класним керівником Станецькою В.П. за допомогою конструктора LEGO створювали "Місто правил дорожнього руху", згадували значення кольорів світлофора та правильність порядку  їх розміщення та ін. Учні 3 класу під керівництвом кл. керів. Барабаш О.М. виготовили лепбук з правил дорожнього руху,за допомогою кубика Блума , якого дітки теж виготовили, грали в гру, також створили міні-збірку "Види транспорту та їх призначення". Для учнів 4 класу кл. керів. Курко С.В. підготувала фільм "Будь помітним на дорозі", який діти із задоволенням переглянули, грали у вікторину "Так-ні" з використанням кубиків LEGO, грали в гру "Безпечно-небезпечно". Уроки пройшли цікаво та з користю.