День Гідності і Свободи.

Дата: 25.11.2022 15:29

В Україні 21 листопада відзначається День Гідності і Свободи. Його встановлено згідно з Указом Президента  від 13 листопада 2014 року на честь початку цього дня двох знаменних подій у новітній українській історії - Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.  В Литвинівській гімназії до Дня Гідності і Свободи з учнями 6,7,8,9 класів проведено дискусію " Гідність - основа справедливого суспільства". Діти обговорювали події, які відбуваються зараз в Україні в зв'язку з вторгненням  на нашу територію військ рф. За допомогою кубика Блума вели дискусію про те, як вони розуміють слова "Гідність" і "Свобода", вшанували пам'ять загиблих Небесної Сотні хвилиною мовчання, переглянули документальний фільм " Гідність і Свобода" та розгорнули блакитно-жовтий прапор - символ нашої держави. Також діти побажали нашій Україні Перемоги, адже кожна дитина і кожен дорослий бажає Миру та Свободи і швидкого повернення наших Захисників додому. Підготували та провели дискусію до Дня Гідності і Свободи класні керівники Ломачинська Ю.П., Величко О.І, Крамаренко Г.Г., Слободяник Я.Ю. та педагог-організатор Дудник О.В.