14 жовтня - Покрова Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України

Дата: 13.10.2018 16:01

14 жовтня українці святкують зразу три свята. Перше - свято Покрови Божої Матері, друге - День українського козацтва, третє свято, дуже молоде - День захисника України. Усі ці свята дуже взаємопов'язані й виникали послідовно.

14 жовтня православні християни святкують день Покрови Пресвятої Богородиці. У народі говорять: "Покрова накриває траву листям, землю снігом, воду - льодом, а дівчат - шлюбним вінцем".

Зі святом Покрови співпадає святкування Дня українського козацтва. З давніх-давен Божа Матір вважалася покровителькою усього українського козацтва. А з 2015 року 14 жовтня є ще й державним святом - Днем захисника України.

З нагоди цих свят Литвинівський заклад провів урочисту лінійку. Також відбулася святкова  виставка книг, яку організувала бібліотекар Слободяник Яна Юріївна.  Діти розповідали історію свят, співали пісні та розказували вірші. Учні показали, що вони справжні патріоти. Свято провели вчитель музики Величко О.І. та педагог-організатор Дудник О.В.