Про закінчення 2021/22 навчального року.

Дата: 27.05.2022 16:47

Шановні батьки!. Ось і підходить до закінчення 2021/22 навчальний рік, який ми завершуємо в умовах війни. Дякую, що з розумінням віднеслися до всіх рекомендацій щодо організації дистанційного навчання. Нагадую, що Останній Дзвоник відбудеться у форматі Онлайн привітання та квесту для учнів 8 червня о 10.30.

Моє оголошення більше стосується учнів внутрішньо переміщених та тимчасово зарахованих до нашого закладу (Бойченко Оля 6 клас, Мірошніченко Андрій 6 клас, Костенко Катя 5 клас та Чвиков Назар 1 клас).Якщо вам потрібен супровідний лист внутрішньо переміщеного учня (виписка з оцінками, що підтверджує ваше навчання у Литвинівському ЗЗСО), зверніться до класного керівника класу, за яким ви закріплені. Вам буде видано відповідний документ.

Дякую всім, хто добросовісно навчався весь цей нелегкий для України час. Ви - великі молодці. Ви - майбутнє Величної країни, що зветься Україна. Миру всім. Разом до Перемоги.

Директор              Олена Чиженко