День Святого Валентина

Дата: 22.02.2024 20:19

До Дня Святого Валентина вчитель англійської мови Криворучко Ю.В. провела з учнями 4-5 кл. гру-змагання, а з учнями 7-9 кл. брейн-ринг "St Valentine's traditions".

Учнів 4-5 класу було поділено на дві команди "Cupids " та " Valentines". У формі гри- змагання дітей було ознайомлено з традиціями та звичаями святкування St.Valentine's Day,учні складали пазли,відгадували слова,підбирали пари,розгадували загадки. Перемогла спільна командна робота,обидві команди набрали однакову кількість балів та привітали один одного.

Між хлопцями та дівчатами 7-9 класів відбувся брейн ринг на тему " St Valentine's traditions ", учні виконували різноманітні завдання,пригадали всі традиції святкування цього дня та зробили порівняння щодо святкування Дня Закоханих у різних країнах світу.