Мовно-літературна вікторина "Кращий знавець рідної мови".

Дата: 22.02.2024 21:05

Сьогодні до Міжнародного дня рідної мови вчитель української мови та літератури Вініцька Т.М. провела з учнями 5 та 6 кл. мовно-літературну вікторину "Кращий знавець рідної мови". Діти розділилися на дві команди - "Дивослово" ( 5 кл.) та "Мовограй" (6 кл.). Учні грали в різні ігри, з поданого слова складали слова, відповідали на цікаві питання, робили фонетичний розбір слова, з літер складали слова, добирали до поданих слів прикметники, пояснювали значення фразеологізмів, грали в гру "Хто швидше і правильно промовить скоромовку", з поданих слів складали прислів'я. Діти продемонстрували свої знання з української мови, вміння працювати колективно. Наприкінці вікторини підбили підсумки. Перемогла команда учнів 5 класу "Дивослово"