Міжнародний день захисту дітей

Дата: 07.06.2023 23:18

1 червня, перший день літа, в який відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято - нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни. Особливо важливим цей день видається під час війни в Україні. В Литвинівській гімназії до Дня захисту дітей з дітьми проведено спортивні ігри та малюнок на асфальті " Ми за МИР". Учні старших класів грали у волейбол, футбол та інші ігри. Молодші учні малювали малюнки на асфальті. Що може бути дорожче за усмішку дитини. Нехай усі діти на землі усміхаються та будуть щасливими. Підготували та провели захід вчитель фізичного виховання Вініцький О.В. та педагог-організатор Дудник О.В.