Національно-патріотичне виховання

Акція "Допомога воїнам"

Учні Литвинівської гімназії продовжують брати участь у акції " Допомога воїнам". На даний час ми збираємо жестяні банки та парафін з воском для виготовлення окопних свічок. Слава Україні!

14:50 25.11.2022

Благодійна акція "Смілива гривня"

Литвинівська гімназія отримала грамоту за активну участь у всеукраїнській благодійній акції "Смілива гривня", яка проходила в період з вересня по 31 жовтня. Слава Україні! Слава ЗСУ! Слава нації!

14:46 25.11.2022

Акція "Допомога воїнам"

Щомісячно Литвинівська гімназія бере участь у благодійній акції "Допомога воїнам". Спільними зусиллями вчителі та учні гімназії зібрали 4141 грн. Кошти були витрачені на придбання медикаментів для наших захисників. Також діти зв'язали теплі носки,щоб вони могли зігрітися, виготовили брилочки. Сформована посилка вже їде до свого місця призначення. Дякуємо всім хто долучився до акції. Разом до ПЕРЕМОГИ! Слава Україні!

14:07 16.11.2022

Благодійна акція " Смілива гривня" звіт

Ось і закінчилася в Литвинівській гімназії благодійна акція "Смілива гривня". Разом ми змогли назбирати 573 гривні монетками, які перерахували нашим воїнам-захисникам. Дякуємо всім хто долучився до акції, адже кожна перерахована гривня допоможе нам наблизитися до перемоги. Слава Україні!

13:23 28.10.2022

День захисника України

14 жовтня в Україні відзначається День захисника України, День українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці. Учні Литвинівської гімназії вітають наших захисників зі святом. Дякуємо нашим мужнім воїнам та низько вклоняємося. Нехай Господь оберігає вас!

11:30 26.10.2022

Благодійна акція " Смілива гривня"

В Литвинівській гімназії триває благодійна акція "Смілива гривня" до 31 жовтня. Дякуємо діткам, які долучилися. Кожна вкинута монетка пришвидшить нашу перемогу.  Слава Україні!

11:55 04.10.2022

Благодійна акція"Смілива гривня"

Увага! Благодійна акція "Смілива гривня". З 01 серпня по 31 жовтня 2022 року проходить благодійна акція "Смілива гривня". Що потрібно зробити, щоб взяти участь? Потрібно принести в школу монети номіналом 10, 50 копійок, а також 1, 2, 5 та 10 гривень (монетками), та вкинути їх в пластикову пляшку, яка знаходиться у фойє. На прикінці акції зібрані монети будуть передані до ощад.банку та перераховані на допомогу Збройним Силам України. Разом ми сила! Слава Україні!

12:00 09.09.2022

Акція "Допомога воїнам"

Вчителі та учні Литвинівської гімназії долучилися до патріотичної акції "Допомога воїнам". Були зібрані для наших захисників різні смаколики та діти намалювали малюнки.       Сформовані посилки були передані до центру збору у м. Жашків, де в подальшому будуть відправлені нашим воїнам. Дякуємо захисникам за те, що ми сьогодні змогли спокійно сісти за парти! Нехай Господь оберігає вас! Слава Україні!

11:46 06.09.2022