Вікторина " Мова - духовне багатство народу"

Сьогодні, 21 лютого, до Міжнародного дня рідної мови класний керівник 2 класу Барабаш О.М. провела зі своїми дітьми вікторину "Мова- духовне багатство народу". Дітки розгадували загадки, кросворди, ребуси, зачитували цікаві вислови про мову, складали прислів'я, розфарбовували розмальовки, виконували різноманітні цікаві завдання.

23:41 21.02.2022

День пам'яті Героїв Небесної Сотні

У неділю, 20 лютого, в Україні вже увосьме відзначають День пам'яті Героїв Небесної сотні. Сьогодні класний керівник 8 класу Крамаренко Г.Г. провела з учнями 7-8 кл. годину спілкування " Зима, що нас змінила". Метою такого заходу є усвідомлення учнями на скільки страшними були події того часу, збагатити свої знання про ті буремні дні, про Євромайдан та його причини, про Героїв Небесної Сотні.

23:38 21.02.2022

"Обпалені полум'ям Афганістану"

Щороку 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річницю виведення військ з Афганістану. Цьогоріч це 33-тя річниця. В Литвинівському ЗЗСО І-ІІ ст. педагог-організатор Дудник О.В.з учнями 7-9 кл. провела урок-захід "Обпалені полум'ям Афганістану". Діти мали змогу дізнатися про події тих років, переглянули ряд документальних відеофільмів.

23:34 21.02.2022

День єднання

https://www.facebook.com/groups/2318699928366744/permalink/3327543570815703/Президент України Володимир Зеленський оголосив 16 лютого Днем єднання. День єднання - свято в Україні, яке відтепер відзначатиметься щороку 16 лютого в день єдності українців проти агресії з боку Росії проти України.       Єднаймося люди добрі, молю вас, благаю        Бо ворожа злая сила Землю розриває!  В єдності - наша сила! У цей день на шкільному подвір'ї Литвинівського ЗЗСО був піднятий Державний прапор України та виконано Державний Гімн.     Ми разом! Ми єдині! Ми українці!

23:31 21.02.2022

День єднання.

#UAразом #ОбєднаніУкраїною #День_єднання_Черкащина Литвинівський ЗЗСО І-ІІст. відзначили  День єднання.

23:28 21.02.2022

Конкурс "Охорона праці очима дітей"

Учні Литвинівського ЗЗСО взяли участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка "Охорона праці очима дітей". Метою даного конкурсу є привернення уваги до існуючих проблем у сфері охорони праці. Чекаємо на перемогу.

22:14 15.02.2022

"Кіберсвіт під контролем"

До Дня безпечного Інтернету учні Литвинівського ЗЗСО І-ІІ ст. пройшли тестування " Кіберсвіт під контролем" та отримали сертифікати. Тепер ми впевнені в тому, що діти знають все про безпеку в інтернеті, та про те, як не потрапити в "лапи" шахраїв.

22:09 15.02.2022

День Святого Валентина

Сьогодні класним керівником Курко С.В. у 3 класі було проведено День Святого Валентина. Учні переглянули відео про виникнення цього свята, вчилися говорити компліменти, добирали пару сердечку із прислів'ями про кохання та дружбу, виготовляли листівки. Дізналися, що коли в серці живе любов, світ навколо прекрасний та сповнений чудес.

22:06 15.02.2022

The History of St. Valentine's Day

14.02 у Литвинівському ЗЗСО І-ІІ ст. учителем Криворучко Ю.В. було проведено захід з англійської мови " The History of St. Valentine's Day" для учнів 4-6 класів. Учні 6 класу підготували історію виникнення свята,традиції святкування Дня закоханих у різних країнах світу,про найпоширеніші подарунки цього дня. Сойма Владислав та Вінніцький Артем підготували легенди про святого Валентина. Далі діти брали участь у конкурсній програмі,для них були підготовлені такі конкурси " The magic word", " " Find the pair", " Complete the hearts"," The symbols of the day", " Create the Valentine's face" та інші.Захід пройшов у пізнавальній, невимушеній, активній,веселій атмосфері.

21:59 15.02.2022