Благодійна акція " Смілива гривня" звіт

Ось і закінчилася в Литвинівській гімназії благодійна акція "Смілива гривня". Разом ми змогли назбирати 573 гривні монетками, які перерахували нашим воїнам-захисникам. Дякуємо всім хто долучився до акції, адже кожна перерахована гривня допоможе нам наблизитися до перемоги. Слава Україні!

13:26 28.10.2022

Оновлено інтернет-мережу.

У Литвинівській гімназії оновлено Інтернет-мережу. Протягом тривалого часу у гімназії через відсутність якісного обладнання були проблеми з Інтернет-зв'язком. А на разі це актуально - швидкісний і якісний Інтернет-зв'язок. Це - дистанційні уроки, використання онлайн-лабораторій, тощо.

12:36 26.10.2022

День захисника України

14 жовтня в Україні відзначається День захисника України, День українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці. Учні Литвинівської гімназії вітають наших захисників зі святом. Дякуємо нашим мужнім воїнам та низько вклоняємося. Нехай Господь оберігає вас!

11:21 21.10.2022

Благодійна акція "Смілива гривня"

В Литвинівській гімназії триває благодійна акція "Смілива гривня" до 31 жовтня. Дякуємо діткам, які долучилися. Кожна вкинута монетка пришвидшить нашу перемогу.  Слава Україні!

11:44 04.10.2022

День вчителя

Сьогодні в Литвинівській гімназії діти вітали вчителів з Днем учителя. Лунали пісні, вірші, жартівливі сценки та просто щирі слова привітань від вдячних учнів. Шановні вчителі, зі святом вас! Здоров'я вам, терпіння, миру та творчої наснаги!

11:36 04.10.2022

Міжнародний день миру

21 вересня людство відзначає Міжнародний день миру. Міжнародний день миру встановлений  резолюцією Генеральною Асамблеєю ООН від 30 листопада 1982 року. Початково відзначався в 3-й вівторок вересня; пізніше, резолюцією 55/282 від 7 вересня 2001 року Генеральна Асамблея ухвалила, що починаючи з 2002 року Міжнародний день миру  буде щорічно відзначатися 21 вересня.              Сьогодні в Литвинівській гімназії класний керівник 4 класу Курко С.В. провела виховну годину до Дня миру  "Україна бажає миру". Діти мали змогу дізнатися про історія виникнення цього свята. Вони взяли участь у вікторині, пройшли асоціативний кущ " Мир- це...". Дітки  побажали Україні миру та перемоги, подякували нашим захисникам за спокійні дні та ночі. Також учні виготовили символ миру та кожен написав свої побажання Україні.  З Міжнародним днем миру, Україно! Хай буде мир на всій Землі!

10:14 27.09.2022

Всенародний день батька

18 вересня відзначається Всенародний день батька. Учні 5 класу привітали своїх татусів чудовими листівками, які виготовили власноруч. Допомогла їм це зробити класний керівник Криворучко Ю.В. Кожна дитина змогла вкласти в листівочку теплі слова привітань для свого тата. Ми теж приєднуємося до привітань та вітаємо всіх татусів з Днем батька!

10:10 27.09.2022

Олімпійський тиждень

В Литвинівській гімназії з 05.09 по 09.09 традиційно було проведено Олімпійський тиждень. Класними керівниками (3 -4 кл.) Барабаш О.М та Курко С.В. проведено спортивні ігри на свіжому повітрі. Дітки грали в ігри "Хто вище закине кільце", біг "Потяг" та ін.           Вчитель фізкультури Вініцький О.В. провів спортивні змагання (7-9 кл.). Учні грали у баскетбол, робили фізичну зарядку, грали в різні ігри: естафета "Обійди перешкоди", " Попади в кільце" та ін.

10:03 27.09.2022