19 жовтня - Свято квітів"Бал хризантем"

19 жовтня  в Литвинівському закладі відбулося Свято квітів. Але це свято особливе, адже з квітів були тільки чудові хризантеми. Учні робили з них  композиції, поєднуючи  різні кольори квітів, а 3 клас зі своєю вчителькою Барабаш О.М. підготували невеличкий святковий концерт на захист цих квітів. Розповідали дітки вірші про цю чудову квітку, ділилися цікавими фактами, співали пісні. Мета цього свята - прививати любов до прекрасного, до природи.

15:01 19.10.2018

14 жовтня - Покрова Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України

14 жовтня українці святкують зразу три свята. Перше - свято Покрови Божої Матері, друге - День українського козацтва, третє свято, дуже молоде - День захисника України. Усі ці свята дуже взаємопов'язані й виникали послідовно.

16:01 13.10.2018

11 жовтня - спортивні змагання

11 жовтня відбулися спортивні змагання з легкої атлетики серед команд закладів загальної середньої освіти Жашківської міської ради. Вітаємо ученицю 9 класу Литвинівського закладу Якубчик Тетяну за зайняте 3 місце з бігу 800 м.

16:01 11.10.2018

8 жовтня - День юриста

"Усвідомлення права розвиває усвідомлення обов’язку. Загальний закон—це свобода, яка закінчується там, де починається свобода іншого." В. Гюго З 1 по 8 жовтня  в Литвинівському закладі з нагоди відзначення Дня юриста 8 жовтня, була проведена тематична лінійка з правознавства з виставкою книг, та відбувся "Правовий брейн-ринг" між двома командами -  "Академіки" та "Феміда". Участь в брейн-ринзі брали  учні 6-9 класів. Дітям було дуже цікаво. Перемогла команда "Академіки" з результатом 24 бали. "Фіміда" набрали 11 балів. Провела брейн-ринг вчиель історії Куцева О. В. Книжкову виставку підготувала бібліотекар Слободяник Я.Ю.

17:41 08.10.2018

5 жовтня - Свято до Дня учителя

5 жовтня  в Литвинівському закладі проведено свято до Дня учителя. Учні закладу разом з  вчителем музики Величко О.І та педагогом- організатором Дудник О.В. підготували святковий концерт. Діти вітали вчителів щирими словами вдячності та теплими побажаннями. Учні співали пісні, танцювали, розповідали вірші та ін.

15:17 05.10.2018

4 жовтня - День захисту тварин

Всесвітній День захисту тварин - це свято, покликане допомогти братам нашим меншим знайти і відстояти своє право на захист. Справа стосується не тільки диких звірів, а й домашніх вихованців. Адже відомо величезна кількість випадків, коли кішки або собаки піддавалися насильству з боку господарів, або виявлялися просто викинутими на вулицю. Сьогодні в Литвинівському закладі до Дня захисту тварин було проведено "Уроки доброти".

14:40 04.10.2018