28 грудня - Новорічний ранок

В Литвинівському закладі, 28 грудня, було весело і гамірно - це  наші дітки святкували Новий рік. В Новорічному ранку взяли участь учні 1-5 класів.  І кого тільки не було біля красуні Ялинки: зайчики, лисички, Лісовичок, принцеси, Баба Яга з Кузею та багато інших казкових персонажів. А головними гостями були Дід Мороз та Снігуронька. Новорічні вірші та пісні лунали у святковому залі.

10:38 21.01.2019

11 листопада. Ми вдячні за підтримку

11 листопада у нашому закладі вийшла з ладу система перекачевання води у газовій котельні. Силами операторів та робітника по ремонту О.П. Дудника було у зжаті терміни відновлено роботу котельні. Але це було б неможливим без фінансової підтримки Вас, шановні батьки. Дякуємо за розуміння і підтримку.

10:10 21.01.2019

15.01.2019 - розпочинаємо ІІ семестр

15 січня учні Литвинівського ЗЗСО вийшли на навчання після зимових свят.  Члени учнівського самоврядування провели інтерв’ю з учнями на тему "Яким я бачу навчання і дозвілля і ІІ семестрі".

09:47 21.01.2019

19 грудня подарунки на День Святого Миколая

19 грудня, в День Святого Миколая, Жашківська міська рада подарували чудові подарунки дітям сиротам та дітям позбавлених батьківського піклування. Дякуємо за подарунки!

14:56 20.12.2018

Інструктаж з техніки безпеки під час зимових канікул

19 грудня в Литвинівський заклад завітали в гості пожежники. Вони провели інструктаж дітям з техніки пожежної безпеки, безпеки на льоду та безпеки під час святкування новорічних свят на період  зимових канікул. Учні уважно слухали. Кожен учень отримав листівку-пам'ятку з техніки безпеки.

14:54 20.12.2018

19 грудня - День Святого Миколая

День Святого Миколая - чудове та радісне свято для дітей, адже саме в цей день вони чекають на подарунки. Саме сьогодні Литвинівський заклад отримав посилочку від самого Миколая. В посилці були смаколики. Дітки з радістю ними поласували та подякували Святому Миколаю.

14:53 19.12.2018

13 грудня - свято Андрія

13 грудня, в Україні відзначають чудове свято - день Андрія Первозванного. За старовинними літописами він був одним з дванадцяти апостолів Христа і приніс слов'янським народам християнство. Але на 13 грудня припадає й інше свято - молодіжне свято Калити, тобто зимового сонця. Свій початок воно бере ще з дохристиянських часів і славиться надзвичайно веселими вечорницями, красивими і цікавими обрядами.

14:44 14.12.2018

Акція "Погодуй пташку"

Кожну зиму учні Литвинівського закладу підгодовують птахів. Ось і цієї зими розпочалася акція "Погодуй пташку". Організатором цієї акції є вчитель біології Крамаренко Г.Г. Саме так ми прививаємо в дітей любов до природи. Дітки з радістю долучилися до акції, адже всі розуміють, що з приходом зими птахам тяжко знайти собі їжу. Тому учні принесли соняшникове та гарбузове зерня, а також клали в годівнички крихти хліба. Синички із задоволенням ласують такими смаколиками. Навіть білочки полюбляють прибігати в гості до годівничок.

14:40 10.12.2018