Виховний захід "Ментальне здоров'я"

20.03. класні керівники 3 та 4 класів Станецька В.П. та Барабаш О.М. провели захід до ментального здоров'я. Діти визначили, який мають настрій, розфарбувавши смайлики. Визначили показники рівня психологічного здоров'я людини, прокоментували вислови про психологічне здоров'я. Як підсумок - діти дарували один одному душевні подарунки.

12:19 26.03.2024

20 березня- Всесвітній день Землі

20 березня- Всесвітній день Землі. Цей день запроваджений з ініціативи Організації Об'єднаних Націй. У календарі міжнародних свят існує два Дні Землі - 20 березня відзначається в День весняного рівнодення, а другий 22 квітня.

12:16 26.03.2024

Global Money Week ( Всесвітній тиждень грошей)

Global Money Week ( Всесвітній тиждень грошей)- щорічна міжнародна освітня кампанія, метою якої є розвиток фінансової свідомості дітей та молоді, формування необхідних знань, умінь, поведінки та ставлення, необхідних для прийняття розумних та зважених рішень, що дасть змогу досягти фінансового добробуту та стійкості. Цього року Всесвітній тиждень грошей відзначається одночасно у світі та в Україні з 18 по 24 березня 2024 року.

11:59 26.03.2024

ІІ Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості присвячений пам'яті Марії Примаченко "Чарівний світ українського мистецтва"

Вітаємо Куць Ельвіру та Войтенко Каріну за зайняте І місце у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості присвяченому пам'яті Марії Примаченко "Чарівний світ українського мистецтва". Молодці! Так тримати!

11:51 26.03.2024

Шевченківські дні

Учні 8 класу повторили твори Тараса Шевченка та закріпили знання з теми «Звертання».

13:22 13.03.2024